Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abba kell hagynom a szoptatást?

Abba kell hagynom a szoptatást?

Figyelt kérdés
3 napja állandóan megharap a 8,5 hónapos kislányom. Véres már a mellbimbóm, de szinte már be sem indul a tej, annyira félek előre. Nézem az órát, és rettegek hogy szoptatnom kell. Pedig eddig imádtam, és sokat is küzdöttem azért hogy anyatejet kapjon. Az alsó 2 foga van kinn. Most pl. meg sem tudtam szoptatni mert alighogy rátettem, harapott. Eddig 3 óránként evett, reggel és délelőtt még szopi van (vagy volt?), de most már több mint 4 óra eltelt, sikerült elaltatnom szerencsére, mert nincs mit adnom neki. Vizet próbáltam cumisüvegből, hogy legalább a szomját oltsa. Ilyenkor lehet még tápszert feliratni Doki nénivel, vagy boltban kapható valami? Fáj a szívem az egész dolog miatt. :(
2014. máj. 6. 09:11
1 2
 11/15 xStefix ***** válasza:

Születésétől használtad az üveget? Volt vele bármi gondja korábban?

Mert ha ez nem is "rendes" cumizavar, de esetleg hozzájárulhat a harapdáláshoz. Bár a fogzás mindenképp oka.

2014. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, már a kórházban is használtam a cumisüveget.
2014. máj. 8. 14:16
 13/15 xStefix ***** válasza:
Van most valami változás?
2014. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Éjszaka jól telt, mostanában egyébként 2x ébred, és nincs gond, nem harap, de félálomban van. Délelőtt is jó volt, talán még túl óvatosan is szopizik. Este próbálkozott egy enyhe harapással, rászóltam hogy nem szabad, de volt egy olyan érzésem hogy ezt direkt csinálta, mintha kipróbálta volna, hogy "tényleg akkor "undok" az anyuci, amikor harapok"? Remélem megszokja, mert sajnálom hogy az amúgy meghitt szopizásokat ilyesmivel kell tarkítani. :(
2014. máj. 8. 15:57
 15/15 A kérdező kommentje:
Kicsit visszatért az önbizalmam mert este is meg tudtam szoptatni gond nélkül, bár a félsz bennem volt, de szépen beindult és kissé megnyugodtam azóta. A sebes mellem is kezd gyógyulni, ha nem fáj annyira én sem leszek olyan ingerült azért ha netán harap.
2014. máj. 8. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!