Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az volna a kerdesem hogy...

Az volna a kerdesem hogy jelenleg az 1 hetes babam szepen szopizik cicibol. A lefejt anyatejet erdemes idonkent odaadni uvegbol vagy felo hogy ra fog szokni a cumisuvegre?

Figyelt kérdés
Vagy csak tegyem el kesobbre? De akkor rengeteg tej lesz a fagyoban...

2014. máj. 6. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha szopik rendesen akkor felesleges rakapatni a cumisuvegre. En is lefagyasztottam, de aztan nem kellett neki, nem szereti. De biztos, ami biztos alapon, lehet kelleni fog. Ha meg mar tele lesz a huto, akkor esetleg le is adhatod.
2014. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ne eröltezsd cumisüvegből..az én babáim sem szerették lefagyasztás után...igy főzéshez használtam fel...fözelékékhez kakaóhoz,tejbegriz.stb (5gyermekes anyuka..)
2014. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 6. 16:26
 4/4 xStefix ***** válasza:

Nem érdemes odaadni "csak úgy", csakis akkor, ha extra szükség van rá. (Ugyanis a pótlás, mindegy, hogy mi, megzavarja a kereslet-kínálat egyensúlyát, vagyis a termelődő tejmennyiséget.)

A cumisüveggel (ill. a játszócumival) megkockáztatunk egy cumizavart - nélküle viszont teljesen ki lehet küszöbölni.

Nem kell minden szoptatás után fejni, hacsak nincs rá valami spéci indokod. Ha a babád igény szerint szopizhat, főleg, ha még kizárólagosan is, hamar beáll a szükséges tejmennyiség és mindig lesz annyi, amennyi kell. - Ugyanakkor a rendszeres fejésnek bizonyos esetekben megint csak lehet némi kockázata.

2014. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!