Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki ugyan igy szenved mint én?

Figyelt kérdés
Sajnos potolnom kell a kicsinek mert kevés neki a tejem:(Eddig nem is volt semmi gond a kakilással aztán egyszer csak abba maradt a magátol valo kakilás és segitenem kellett neki kakilni.Kiderült hogy az elözö táp megfogta a székletét ezért lecseréltük másikra,aztán kakilt megint magátol.Most megint nem tud csak néha néha de ha segitünk neki akkor tud kakilni.Mit tegyek?vigyem orvoshoz?Vagy mit tegyek?édesköményt,kamillát probáltuk de a kamillátol mégjobban fájt a hasa.Már nemtudom mitévö legyek.Segitsetek:(Köszi elöre is:(
2009. dec. 29. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A babamasszázs segít, nálunk is bevált.
2009. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Etetés előtt tornéztasd meg. Fogd meg a két kis lábát és először felváltva óvatosan nyomd fel a pocijához, majd egyszerre a kettőt. Ezt nappal csináld úgy 5 percig, éjszaka pedig elég egy-két emelés. Evés közben pedig hátha meglesz az eredmény. Én a kisfiamnak adok Espumisan emulziót, és úgy vettem észre, hogy ez kicsit lazított a székletén.
2009. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!