Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet, hogy 2 hónapos...

Mitől lehet, hogy 2 hónapos babám idegesen szopizik, közben sír is? /én picit ideges vagyok, lehet azért? /

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Fájhat a pocakja is közben, csikarja. De igen, átveheti a te lelkiállapotodat is, megérzik a babák, ha anya ideges. Mély levegő...! :)
2014. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyáának jól jonne egy kis segitseg..de sajnos nincs :( egész nap egyedul..még két percre de tudom odaadni senkinek, hogy foglalkozzon vele.. Nem egy magában elnézelődős baba, állando foglalkozást igényel. Tudom én vállaltam..de moat elfaradtam..
2014. máj. 27. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet eros a tejleado reflexed es omlik a szajaba a tej amikor csak cumizni szeretne. Mikor sir? Szopi elejen?
2014. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en babam is ilyen (volt) mar 9 honapos. Le se lehetett tenni. Hordozokendo segitett. Iszonyu sokat volt rajtam. Akar itthon is. Most itthon nem igenyli mert maszik. Szoval hordozd sokat es konnyebben eltavolodik majd ha tud jarni mert elotte "kielte" testkozelseg igenyet!!!!
2014. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az elején sirt..kozben..mikor már nem ömlik a tej...
2014. máj. 27. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet novekedesi ugras. Az enyem akkor csinalta. Nalunk kb 1 hetig tartott. Tedd mellre surubben akar orankent. Mi igy veszeltuk at. A hordozokendo tenyleg jo nekunk is bevallt.
2014. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a növekedési ugrásnál jelentkezett ez. Sír, ha nem szopizhat, de sokszor szopi közben is. Egy szoptatási tanácsadót kérdeztem, azt mondta igénye szerint tegyem mellre. Ez normális ilyenkor. 1-2 hét és változik. Remélem igaza lesz.
2014. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!