Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Oxytocin allergia a szülés...

Oxytocin allergia a szülés után egy hónappal is jelentkezhet? Csalánkiütés kíséretében

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ, de 2-3 héttel a 2. szülésem után nálam is jelentkezett súlyos, egész testet elborító csalánkiütés, pedig nem kaptam oxytocint, gyors és sima szülés volt, most a harmadikkal vagyok terhes, 39 hetes, és tegnap óta ismét tele vagyok vele, a hasamon is, ami nagyon kellemetlen. A bőrgyógyász akkor a hormonváltozás számlájára írta, és azt mondta, hogy nem ritka jelenség gyermekágy alatt.
2009. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Viszont most olvastam , hogy ha a szopi közben gyakran bealszik a baba, akkor lehet hogy túl sok oxytocin van a tejben, és nálunk ez is jellemző." Ezt egy hasonló kérdésnél olvastam,és nálunk is jellemző...

A hasam,a derekam,mindkét combom,ma már a kezem is érintett...Mármint ami a csalánkiütést illeti.Bőrgyógyászhoz max jövő héten tudok menni,de addig sem ártana valamit kezdeni vele.

2009. dec. 30. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mitől van, de igyál Calcium Sandozt. Lehet szoptatás alatt is!
2009. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt szülés (császár) után egy héttel. A bőrgyógyász azt javasolta, hogy gyógyszertári mosakodókrémmel mossam magam, illetve felírt egy szintén gyógyszertári készítményt, amivel naponta egyszer kellett magam bekenni. Ezek hatására 2-3 nap alatt teljesen rendbe jöttem. Mindenképp menj bőrgyógyászhoz, mert magától nem biztos, hogy elmúlik, legalábbis egyhamar.
2009. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tudtok-e segíteni, de nekem 3 és fél hónapos a babámés 1 hetes kora óta van rajtam.3 bőrgyógyásznál voltam, de egyik sem adott rá választ.Tudnátok segíteni, hogy mi volt a baj?A régi kiütések lilás heggel gyógyulnak?
2010. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!