Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy délután...

Miért van az, hogy délután 3tól óránként szpni akar 6ig?

Figyelt kérdés
Eszik 9kor ,majd délbe. De 3tól meg egyfolytàba éhes. Èjszaka 2szer van fent. Mit csináljak?
2014. jún. 7. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Mit csinálj?

Szoptasd.

Ne a régi 3 óránkénti szoptatási helytelen elvet kövesd.

Szoptasd, mikor ő szeretné.

2014. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Termelődik annyi idő alatt a tejem?
2014. jún. 7. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A tej folyamatosan termelodik, szoptatas kozben is. Szoptasd nyugodtan ahogy igenyli.
2014. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Megpróbálnám tápszerrel pótolni.
2014. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

az egyfolytában etetés, vagy igény szerint-ennek nem vagyok híve, a gyerek bioritmusa sem tud beállni, hogy eszik, emészt, ürít. ez a folyamatos etetés szerintem nem egészséges, de én is ezzel küzdök, pont ahogy írva du 3-tól egyfolytában eszik, bealszik, sír, eszik, bealszik, sír, és akár 3 órán át.


én arra már eddig rájöttem, hogy ez a szopóreflex akkor is előjön, ha valamije fáj, vagy puki készül, tehát szenved, vagy csak el akar aludni és nem megy még, magyarán MINDENRE azt hiszi a tej a varázsszer :)azzal megnyugszik, azzal fájdalom elmúlik (másra koncentrál, ha tud olyankor)


összevetve: nem mindig éhes, ezt csak minden másra használja.


én most azt próbálnám alkalmazni, hogy hagyom elaludni azért is, ha sír akkor is, mert így 3 órán át szenved, de amikor sírva lefektetetem, akkor 5-10 percig csak. és így is úgy is sír, szóval semmivel nem kíméletesebb, ha ringatjuk, meg megint etetünk, meg nyüsztöljük mindennel.

2014. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

5-ös, nem lennék a gyereked.

Szegényt sajnálom :((

2014. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
ja te hagynád 3 órán át szenvedni?
2014. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet,hogy reggel van elég tejed és délutánra már kevesebb és ezért enne mindig.
2014. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy éhes. Délután, estefele a babák faradtabbak, nyűgösebbek lehetnek, mivel nekik az anya közelsége es a szopizás megnyugvás is, lehet, hogy csak ez a baja. En az ő igényei szerint cselekednek, mindig is igy tettem, nem bántam meg.
2014. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küszködök hogy van egy időszak ami kb 3-4 óra hosszán át folyamatosan csak szopizna.Ez van amikor délelőtt van amikor délután és van amikor éjszaka:(( de igény szerint szoptatom ahogy ő kéri...az igaz hogy nem biztos hogy éhes sőt illetve az is igaz hogy ezzel csak ártunk szegénynek mert emésztenie is kellene deén nem hagyom sírni.Egy szakembert kérdeztem és rájöttem is hogy szeret cicin cumizni ugyan is én szoktam mérni is és hát nem is kell szerintem tovább írnom:))))
2014. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!