Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos fiam nem hajlandó...

10 hónapos fiam nem hajlandó elfogadni a cicit, pedig eddig szépen szopott?

Figyelt kérdés

Menses alatt is szépen szopik,nem ez lehet a gond :)

Vettünk neki banános tápszert azt sem kéri,a fagyóból elővett tejet sem fogadja el.

Van vajon olyan babatej,amit adhatok ennyi idősen,vagy bolti tejet próbálhatom? :/

Reggel-este szopizik már csak.


2014. jún. 14. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tejet még ne. Inkább tejpépet.
2014. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónaposan csinálta ezt! Valaki kérdezgette nem vagyok terhes?? Nem!

Hát na, ez van el kell fogadni. Elvileg tápszerrel kell pótolni 1 éves koráig!

2014. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónaposom csinálta ezt, mi tejpépet adunk neki meg a normál ételeket, tápszert, cumisüveget enyém el sem fogad. Itt romlott ránk 4 féle tápszer. Még az olyan ételt sem ette meg amibe tápszert kevertem, így csak a tejpép maradt. Tejet még ne kapjon szerintem, esetleg joghurtot, túrót lehet elkezdeni, ha jól tudom mert mi még itt nem tartunk.
2014. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Lehet adni tehén tejet. Én a 2,8-as tejet adom simán, vagy mint kakaó.
2014. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne adj neki tejet! Nézz utána kérdezd meg a dokit!!!!!
2014. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
egy éves korig szigorúan tilos tehéntejet adni a babának
2014. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Nyugodtan adhatsz neki tejet. Nem kell a tiltással törődni. Mi is kaptunk, már korábban is, és nem lett tőle semmi bajunk.
2014. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem is inkább orvost kérdezd meg, mivel pótolj. A tejet nem javasolják 1 éves korig későbbi allergia kialakulása miatt.

Olvastam egyébként szopási sztrájkról, ami napokon belül elmúlik. Esetleg nézz utána.

2014. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen sokan írtatok!

Tejpépet ő is szereti szerencsénkre,azt kapott reggelire.Cumisüvegből nem issza,kíváncsiságból próbáltam :)

de kanalazással szépen eszi a Drágám.Hétfőig így eltengődünk,mert egyébként eszik minden mást(ami korának megfelelő) csak ez a tejsztrájk :(

Írta is egyikőtök :) utána olvasgattam,remélem csak néhány napig tart!

2014. jún. 14. 18:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Ravaszak ám ezek a babák! Miből próbáltad itatni? Csak cumisüveg? Kubus, kicsi Jana vizes üveg, csőrös itató, kisbögre, műanyag pohár, kicsi szájú kulacs.

Próbálj neki több joghurtot, túrós ételt adni. Készíthetsz az anyatej (vagy tápszer) segítségével tejbegrízt, tejberizst is, hátha azzal menni fog.

2014. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!