Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hajlandó elfogadni a...

Nem hajlandó elfogadni a tápszert!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Babám nem akarja meginni az estitápszerét. Már tegnap is nagy kínnal itta meg, de most egyáltalán, mihelyt belekortyol elkezdordítani. Mit csináljak?

6,5 hónapos


2014. máj. 31. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
melyiket eszi?
2014. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milumil 2
2014. máj. 31. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig is ezt itta? Eddig elfogadta? Mert ha igen, akkor szerintem fáj az ínye. Fiamnál is volt 1-1 olyan alkalom amikor sírt és köpködte ki az üveget és több részletben tudta csak meginni. Olyankor egyébként nagyobb cumifejre is váltottam. Lehet, hogy ez a megoldás.
2014. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor váltottunk akkor volt, hogy nem ízlett neki, de annak már lassan 3 hete. Megszokta, ette szépen. Amúgy minden evés ma katasztrófa volt. Kivéve a hajnalit, akkorszépen evett.
2014. máj. 31. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
És hányas cumifejet használtok?
2014. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kettest
2014. máj. 31. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk a milupa fermentálttal volt ugyanez. egyik napról a másikra. azóta humana baby fit-et eszik, ez ízlik neki, mert banános.

1. voltam

2014. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Én is akörül váltottam 3-as cumifejre. Arra gondoltam, hogy még ha az ínye is fáj, akkor is lecserélem, mert 3-asból könnyebben jön. Volt otthon, mert korábban megvettem. És egyből könnyebben ment. De ez csak egy tipp, kipróbálhatod a tápszer váltást is.
2014. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!