Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Petruszka vagy Nannia...

A Petruszka vagy Nannia elektromos mellszívóról milyen vélemények vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pesztonkára gondoltál? Petruszkáról még nem hallotam, lehet, hogy én vagyok tájékozatlan.. Nekem mind a 4 gyereknél Pesztonka volt/van. Én szerettem, meg voltam vele elégedve. Volt, hogy hónapokig ezzel fejtem, minden szoptatás után, mert annyi tejem volt, hogy eladni is tudtam. Biztosan vannak modernebb mellszívók, de azok árban is sokkal többe kerülnek...
2010. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen arra gondoltam. Köszönöm a választ.

Még valaki?

2010. jan. 3. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Pesztonkát használtam. Kölcsönkaptam. Nekem bevállt. Két és fél hónapig kellett fejnem, mert sok volt a tejem. A kórházban volt még mellgyulladásom 40 fokos lázzal, akkor kezdtem használni a Pesztonkát.
2010. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm ajánlására vettem Pesztonkát, de nekem nem vált be. Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de én alig tudtam vele kifejni valamit, csak a mellbimbóim lettek érzékenyek tőle. Az volt a szerencsém, hogy a kórházban megtanították a kézi fejést, így saját kezűleg intéztem a fejést, amikor kellett.

Barátnőmnek viszont nagyon bevált!

2010. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!