Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fáradtság, kevesebb folyadék...

Fáradtság, kevesebb folyadék és étel bevitel miatt lehet kevesebb tejem?

Figyelt kérdés
ma valahogy nem érzem jól magamat nem aludtam sokat és enni inni se ittam eleget..
2014. jún. 18. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önmagában is mindhárom ok tejcsökkenássel jár. Nemhogy "három az egyben". Jobbulást, remélem gyorsan túljutsz rajta.
2014. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a folyadék mindenképpen.

ha nem eszel és nem iszol eleget, akkor a szervezeted kisarcolja a testedből, és ezért aztán lehetsz fáradt.


legyen mindig melletted egy 1,5 - 2 literes flakon tele vízzel, és folyamatosan iszogasd. ha nincs időd enni, akkor legyen bekészítve neked a hűtőbe szendvics, illetve legyen a közeledben valamilyen keksz, ropi, gyümölcs, stb.

vagy rendelj ételt valami futárszolgálattól.


a gyerek 300 és 1000 kalória körül szopizik le rólad tápanyagot, ezeket minimum pótolnod kell, az alapanyagszükségleted is legalább 1500 kcal, most hogy "gyártod" a tejet, szóval azt nem szabad csinálni, hogy nem eszel, mert ki fogsz merülni.


aludj, mikor a baba alszik. ha nem alszik a baba, akkor csináld azt, amit én is csináltam az első három hónapban... feküdj, és feküdjön melletted a pici :)


jó babázást :)

2014. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!