Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem iszik eleget a 9 hónapos...

Nem iszik eleget a 9 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Reggel este és éjszaka van cici de napközben tízoraira joghurt, ebéd gyümi pép vagy főzeléket kap uzsonnára tejpépet. De a folyadék miatt aggódom kb 30ml vizet iszik. Próbáltam neki teát stb.. De a vizet issza a legjobban.szeretném a reggeli szopit is kihagyni mert lassan vissza kell mennem dolgozni és azt így ki kell hagynom.De nem tudom mit adjak helyette tápszert se issza :(

És még csak 2 fogacskánk van



2012. ápr. 26. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom valamivel többet iszik,de nem sokkal.Ne aggódj,gyakran kínálgasd,ha szüksége van rá úgy is inni fog.
2012. ápr. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm gyereke nem akart semmit se meginni. Ő úgy oldotta meg, hogy hígabbra készítette a tejpépet, főzeléket...
2012. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, egyik fiam nem hajlandó étkezésekkor inni. Inkább két evés között próbálgatom, de így is keveset iszik. A gyerekorvos azt javasolta, hogy sok almát adjak neki, az elég jó lédús.
2012. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Főzz neki leveseket!Tápláló is és így sok folyadék is jut a kis szervezetébe!
2012. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!