Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt volt valakinek...

Szoptatás alatt volt valakinek hasonló tünete? Menzeszt jelzett?

Figyelt kérdés

3honapos a kicsi, és par napja faj a hasam. Császárral született igy kevésbé tudom eldönteni pontosan milyen fajdalom és hol.(a belső heg vagy a perefészek?) De a mensi előtti fajdalomhoz hasonlitanam csak nem pont ott mint akkor.De nem tudom teljesen behatárolni.

Szoval tegnap ilyen zsélés sárgás folyást tapasztaltam, mint kb a nyákdugo volt,illetve a kicsi se nagyon akar szopizni. Először az időváltozasra gondoltam de lehet mensi lesz? a szoptatás gyakorisága vagy a szopott mennyiség befolyásolja a menzeszt? Mert a pici 6-7x szopizik de csak keveset mert kevés a tejem és tapszer potlast kap az elejétől. Hozzáteszem hogy valami gyulladásom (véna,torok,fül mandula..sorra..)mindig van miota megszületett (ugygondolom ez is közrejátszott a tejmennyiségben) de a metszések szépen begyógyultak.

Esetleg meg fog jönni?Jövőhéten megpróbálok elmenni a dokihoz de addig is megköszönném ha tudtok valamit tanácsolni. Igazábol félek nehogy elapadjon a tejem.


2014. jún. 19. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után 6 héttel megjött mind2 gyereknél.... sok tejem volt és sokszor is szopiztak a gyerekek. Viszont mielőtt megjött volna mindig kicsit kevesebb lett a tejem és mintha annyira nem ízlett volna nekik.....de ez aztán mindig rendeződött.

Lehet mensi lesz,lehet az idő és lehet még sok más is

2014. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pont mint az első válaszolónál.

Hamar megjött, és kevesebb is lett a tejem, és a babám is elfordult olyankor, nem nagyon akart szopizni, de pár nap után helyre állt a dolog!

Simán lehet neked is mensi, de persze nem lehet tudni. Ha nem változik a helyzet, kérdezz rá dokinál.

2014. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ok köszönöm. Igazábol nem hiszem hogy cumizavar lenne(mert c.üvegből kapja a potlast) mert elalváshoz ő kéri a cicit. Leteszem magammellé odafordul és ütögeti,akkor odaadom neki és szépen szopizik mig el nem alszik. Ha felriad éjszaka akkor is csak cicizik...ugyh remélem hamarosan rendeződik.Csak sűrün elöfordult ebben a par napban h pár korty utan kiköpte a cicit is meg a tejet is....
2014. jún. 19. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt kevesebb tejem is volt és a babám sem nagyon akart szopizni. De ahogy megjött már nem is volt semmi probléma.
2014. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja ez a zselés nyulos folyás ez peteérésnél is v olt, caak akkor átlárszo v fehér nem sárga, a nyákdugo volt ilyen sárga azért azt irtam. néha jön egy darab ezért gondooltam h peteérés és majd megjön
2014. jún. 19. 22:25
 6/8 A kérdező kommentje:

Megjött.:(

A tejem annyira lecsappant h a baba épp 10-30 miliket tud szopizni...:(

Eddig 40-80akat tudott. nagyon remélem ez nem lesz rosszabb.eléggé elkeseredtem. Azért köszönöm a valaszokat.

2014. jún. 22. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy neked is visszajött a tejed! Majd írd meg, mi volt.
2014. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, pár napig tartott, nem volt vészes. A tejem nem nagyon jött vissza igy elkezdtem sűrűn fejni(a pici nem volt hajlando szopizni többször) igy mostanra a 10-20 milit feltornaztam 30 -40 milire. Nem tudom sikerülne e ennél jobban, gondolom azért az is közrejatszott hogy elmult. Ugyhogy nem apadt el halisten.
2014. jún. 29. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!