Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok ha nagyon jön a...

Mit csináltok ha nagyon jön a tej?

Figyelt kérdés
Hiába fejek szopi előtt. Ha elkezd szopizni, rá 1-2 percre "megindul" a tejem, ömlik szegénykém szájába, félrenyel és sír. Ha ilyenkor leveszem a ciciről, látom,h úgy spriccel a tej, mint egy szökőkút. De sajna ez sem vezet eredményre, mert ilyenkor persze azért sír, mert levettem. Azt is próbáltam,h először csak az ölembe veszem, így néha beindul a tejem még a szopi előtt, de ez nagyon ritka. Már azt is megpróbáltam egyszer,h lefejtem és cumisüvegből adtam neki, de úgy nem kérte - egyébként sem szeretném ezt a lehetőséget. Létezik még vmi praktika, h ne ömöljön így a szájába a tej? Így sajnos sokszor egy kész tortúra a szoptatás :(
2014. júl. 3. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi?Nálunk is ez volt,semmit sem tudtam csinálni,hiába fejtem előtte,nekem is spriccelt és félrenyelt.Majdnem ülőpozícióban tartottam,mégis alig tudta nyelni.Nekünk az idő oldotta meg,egyre ügyesebb lett,kevesebbszer nyelt félre,aztán egy idő után ez az erős spriccelés is abbamaradt.Kitartást,előbb-utóbb jobb lesz!
2014. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 hónapos. Remélem tényleg fog javulni! Köszönöm a válaszod :)
2014. júl. 3. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hós a babám,az enyém is spriccel,az elején félrenyel,kicsit köhög,akkor ugye elveszem tőle a cicit,aztán ha abbahagyta a köhögést rögtön visszaadom,és akkor már ügyesebben nyeli,én nem fejem előtte.
2014. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen,én is pár korty után levettem ha félrenyelt,de igazán csak akkor javult,amikor nagyobb lett a babám,és megtanulta kezelni a dolgot.
2014. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez volt 4,5 hosan javult. Nekem el sem fogadta csak felalomba emiatt. Akkor nyugodtabban szopiznak. Tehet en leginkabb ebredes utan szoptattam vagy amikor nagyon nyugodt volt pl.mikor kivettem hordozokendobol vagy volt h ringattam szopi elott. Nagyon nehez volt de elmult!!! Kitartas!!!
2014. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg eszembe jutott h. Ungvary Renata szopt.tanacsado hozzataplalasos konyveben olvastam h.a masik mellbimbora kell nyomast gyakorolni....nem probaltam....
2014. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, nálunk is csak az idő fogja megoldani. Félálomban az én kisfiam is szépen, nyugodtan szopizik. Pl. az éjjeli szopinál soha nem is volt ilyen probléma. Erről a nyomásos dologról még nem hallottam, lehet,h ki fogom próbálni. Köszi mindenkinek
2014. júl. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!