Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok, mikor már...

Mit csináltok, mikor már átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés

Egy mellből szoptatok, úgy néz ki, hogy este 6kor a bal mellemből,utána fél9kor a jobból.Ezután legközelebb 4körül a balból és csak fél8fele a jobból,de ilyenkor már nagyon tele van, volt hogy 220-at evett 2,5 hónapos fiam és még 30at lefejtem.

Ha átaludná az éjszakát,akkor még jobban tolódna a dolog...igazából csak attól tartok, hogy túl hosszú ez az éjszakai szünet és utána nap közben sűrűbben van a cicimen, és hogy tud-e elég tej termelődni 2 szoptatás között?

Illetve reggel fejnem kéne majd abból,ami 'majd szétdurran',hogy még kibírja azt a pár órát mire eszik belőle a pici?


2013. febr. 17. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ki fog alakulni a kereslet-kínálat. Annyit kell lefejni, hogy ne feszüljön a melled.

És nekem hiába volt egyre hosszabb az egybealvás ilyen pici korukban, legkésőbb5-6 hónapos korukban egyre gyakrabban ébredtek:( (fog, mozgásfejlődés, ingerek, szeparációs szorongás stb.)

2013. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 frászkarikaborsó ***** válasza:

Nálunk most lett aktuális a kérdés mert 1 hete kezdte a fiam átaludni az éjszakát. Hát reggelre van hogy eléggé feszül és fáj, de rendszerint kimerültebb vagyok annál hogy erre rendesen felkeljek és így megvárom az etetést. Szépen ki szokta szívni belőle, nincs maradandó gond, ha meg annyira fájna hogy nem tudnék aludni akkor nyilván lefejnék egy keveset.

Nekem egyelőre nem tűnik úgy hogy csökken a tejem emiatt, de ha csökkenni fog akkor úgyis az lesz az eredmény hogy gyakrabban kér majd a fiam, és akkor meg ugye a gyakrabb szoptatás miatt több lesz, szóval be fog ez állni :) legrosszabb eseten ő maga fog visszatérni az éjszakai evésre.

2013. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!