Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mit mondtatok volna rá?

Ti mit mondtatok volna rá?

Figyelt kérdés
6hetes kislányomat szoptatom, úgye veszek teát,vizet naponta sokat, meg néha egy egy maláta sör is lemegy. mind pénzbe kerül. én nem bánom... de- drága anyósom azt mondta hogy ebből a pénzből tápszer is megoldható minek annyit költeni rá?? hát én elküldtem hogy semmi köze hozzá.
2014. júl. 8. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, anyósod hülyeséget beszél. Minek tápozni, ha van anyatej?!
2014. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán egy finomabb verzió lett volna: "Drága mama ezt bízza csak rám/ránk (mert a férjedre is tartozik), az anyatej a legjobb a babának, ahhoz meg anyukát is kell kényeztetni, de köszönöm hogy aggódik".

Persze ha olyan, akkor erre is besértődik, de akkor bármire, szóval ne izgasd magad és csak szoptass bátran!

2014. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát ha már megszülted és lehet etetni mással is, akkor te ne is igyál és egyél, már "kár beléd"? Szerintem elég primitív nő, ha szerinte a tápszerezés azért jobb, mert pénzben olcsóbban kijön, mint az anyatej megtartása. El van csúszva az értékrendje. Soha senkinek nem hagytam beleszólást a szoptatásba, neked is ezt javaslom. Mondd azt, hogy magánügy, és kérdezd az időjárásról!
2014. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!