Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a barátaito...

Mikor mondtátok el a barátaitoknak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 12:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mihelyst úgy sejtem, de legalábbis pozitív tesztnél azonnal!
2014. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm aznap, hogy pozitívat tesztelt! Konkrétan rákérdeztem (a megérzések ugye....) és hát onnantól kezdve nem volt mit titkolni, nem is tudta volna.

Imádom, hogy az elsők között értesülhettünk róla! Most már lassan 12 hetes! :)

2014. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, mi csak jövőre vállalunk babát, de a három igaz barátnőmnek biztos, hogy én is egyből elmondom majd. :)
2014. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Mindkét terhességemnél azonnal körbetelefonáltunk mindenkit a családban plusz a baráti körben.
2014. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt a 16ik hét után,mert esély volt rá,hogy beteg lesz. Második is akkor akartuk,de a 12ik héten már rákérdeztek,mert látszódott a pocakom! (előtte egyszer elvetéltem)
2014. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a közelebbi barátnőknek pozi teszt és kimaradt mensi után elmondtam :)
2014. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb barátnőmnek a szűkebb családdal egy időben, szinte azonnal. a többi barátom meg könnyen összerakta, amikor elmentünk valahova este és én nem boroztam :)
2014. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél már a pozi teszt után örömködtem a barátnőimnek, szülőknek is. Aztán elvetéltem.

Most a második terhességnél ki akartuk várni a 12. hetet, hogy addig ne szóljunk senkinek, de a nagyon rosszul voltam, dolgozni se mentem, összeestem, nyilvános helyen hánytam. és mivel tudták, hogy tervezzük a babát, nem tudtam még csak hazudni se valami hihetőt. Szóval hamarabb lebuktunk mint terveztük volna. A 101. hét környékén ezért már tudták a barátok és a szülők is.

2014. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Margit84 ***** válasza:
Mi senkinek nem mondtuk el, mert mi van ha valami gond van stb... és hát bejött sajnos, mert elvetéltem. Most is úgy lesz, hogy majd ha minden ok, akkor a 13. hét után mondjuk el a családnak és másnap a barátoknak.
2014. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg elvetélnék, akkor lenne leginkább szükségem a barátnőmre, úgyhogy mindenképpen elmondanám neki már az elején. A barátnőm,szükségem van rá örömben is bánatban is. A közelieken kívül a többieknek csak a 9.hét környékén mondtuk el.
2014. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!