Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 evesen kismamak! Ti mitcsin...

17 evesen kismamak! Ti mitcsinaltatok? Hogyan mondtatok el?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es 10 hetes terhes,de nem vetettem el,en ezek ellen vagyok akik elvetetik.Anyameknak meg nem mondtam el.

#terhesség #17 evesen gyermek
2014. jún. 13. 23:28
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
figyelj mindenkeppen el kell mond a szuleidnek.dokinal voltal mar?es az apukaval egyutt vagy?
2014. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Dokinal voltam mar,anyukameknak is elfogom mondani,es az apukaval felig meddig vagyunk egyutt
2014. jún. 13. 23:38
 3/53 anonim ***** válasza:
57%
és mond.. 17 évesen te el tudod tartani a gyereket, vagy anyádék nyakába szülsz????
2014. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
85%
Joguk van tudni a szüleidnek mert ők fogják eltartani a babát agy a srác szülei.Szóval kár eltitkolni!!!
2014. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
13%
* vagy.... felelőtlen vagy!!!
2014. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, milyen viszonyban vagy anyukádékkal. Valahogy egyszerűen, de finoman adagold. Gondolom ők is hasonló véleményen lehetnek az abortuszról, mint neked, ha ilyen határozott véleményed van. Minden másban viszont kérd ki a véleményüket, tanácsukat, ne állítsd őket kész tények elé. Ne azt érezzék, hogy ők most kénytelenek foglalkozni valamivel, hanem hogy szívesen vállalják.


Sok sikert! :) Majd írd meg, mi volt!

2014. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Nyilvánvaló, hogy felelőtlen volt, blablabla... Kérdező, fogsz még ilyeneket kapni bőven! És igazuk is van... de az hogy milyen anya válik belőled, az csak rajtad múlik!


Egyébként nem tudom, miért hiszi azt mindenki, hogy akinek a kamasz lánya teherbe esik váratlanul, az mindenképpen rosszul fogja fogadni az unokát.

2014. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 Őszödi Ferenc ***** válasza:
37%

"Joguk van tudni a szüleidnek mert ők fogják eltartani a babát vagy a srác szülei."


vagy megy anyaotthonba a gyerekével

2014. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
70%

Hát én nagyon nem örülnék, sőt haragudnék ha a 17 éves még tanuló lányom jönne azzal a szöveggel, hogy már pedig ő nem veteti el punktum.!

Rögtön megkérdezném, hogy ő dolgozik 12 órákat, hogy a számlák fizetve legyenek? hogy kaja legyen az asztalon?

Ha csecsemőt akarok nevelni akkor szülők magamnak.

Az ember végre örül, hogy a gyereke felnőtt, végre élhetne egy kicsit, költhetne magára is egy kicsit, és erre bepottyantana egy gyereket. A guta ütne meg..és ezzel nem csak én lennék így.

A kérdező szülei sem fognak tapsolni örömükben. Ha így lenne, akkor ez a kérdés nem íródott volna meg.

2014. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

3.valaszolo nem a szuleim nyakan fogunk lenni mert en is es a parom is dolgozunk.

4.mint irtam nem az edesanyamek fogjak eltartani.

6.jo viszonyba vagyok a szuleimmel,majdnem mindent megtudunk beszelni.Nem tudom meg hogy ugyan azon a velemenyen vagyunk en megtartanam,anyam elvetetne,de tisztaba tartja a velemenyem es

mint mondta mar ugy is nagymama.Anyukam nagyon szeret

babazni.

Tudom hogy megfogom ezeket meg kapni,de nem terveztuk a babat,de nem fogom elvetetni masok kedveert,es ameddig eltudom tartani addig orulok.En nagyon anya tipus vagyok vegulis van 4 lany tesom,de kozuluk en vagyok leginkabb gondoskodo..

Hat igen ezt en se ertem,es a kamaszok is eltudjak latni a kotwelesseguket,mint mas.

Azt nem ertem oke telleg felelotlenek voltunk,de akkor is nem kell pont arra gondolni hogy szar anya lesz,nem tudja ellatni stb...

2014. jún. 14. 00:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!