Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetek hogy a család...

Mit tehetek hogy a család elfogadja, hogy a 28 hónapos fiamat még szoptatom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ebben a korban már elkellene választani,mert az idö haladtával nehezebb lessz.Neked is,és a gyerköcnek is.
2008. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
szia! ne tegyél semmit! ha neked is meg a babának is fontos ez akkor szoptasd! akkor kezd el a a leszoktatást a cicizésről amikor te gondolod úgy hogy eljött az ideje és ne akkor amikor a család mondja. szerintem is nagy már a babád ehhez dehát istenem.... mások vagyunk!mindenkiben kialakul valamiféle anyai ösztön. a baba-mama kapcsolat akkor lesz tökéletes ha magatokra koncentrálsz és nem azzal törődsz hogy mit mondanak mások! sok sikert és jó egészséget!!
2008. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Az én fiam is szopott még két és fél évesen! Minden kaja után kellett neki néhány korty! Szerintem semmi gond ezzel, magától is leszokik róla!
2008. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a családod nem rossz szándékból ellenzi. Nem normális dolog ez.
2008. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
A kérdésedre válaszolva szerintem mond meg nekik hogy senkinek semmi köze ahhoz hogy te mennyi ideig szoptatod a kisfiadat. Ezt neked kell eldöntened, ha a fiadnak és neked is ez így jó akkor próbáld ezt megértetni velük. ( persze finoman közöld velük). Majd eljön annak is az ideje amikor már ő sem akar majd cicizni. Amúgy meg semmi káros nincs benne.
2008. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Akármennyiszer is lepontozhattok, akkor is egy teljesen degenerált dolog, hogy egy ekkora gyerek szopjon! Nincs rá semmi szüksége, csak elrontod vele, olyan függőséget alakítasz ki benne, ami károsan hat a személyiségére, és igazából csak a te szükségleteidet szolgálja, semmi mást. Önzés. Még ha egyesek áldozatnak is állítják be.
2008. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!