Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon ciki a kérdés, de volt...

Nagyon ciki a kérdés, de volt másnak is ilyen érzése szoptatás közben?

Figyelt kérdés

Nagyon ciki ezt leírni, de hát erre való egy anonim oldal.


Szóval imádok szoptatni, imádom a babám, már elmúlt egy éves is és szerencsére még mindig van elég tejem, szóval ezekkel semmi gond.


A kérdésem az lenne, hogy másnak is előfordult-e már, hogy a szoptatás közben, hogy is írjam le, amikor a pici úgy tudja "csócsálni" az ember mellét, hogy olyan "izgatáshoz" hasonló érzése legyen? A babám 10-20 percit tudja rágni, hát előfordult már, hogy furcsa érzés volt.


A férjemet meg egyszerűen nem tudom odaengedni, mikor együtt vagyunk, mert annyira érzékeny a bimbóm és most az nekem egy "etető szerv" nem pedig örömszerzés forrása. Nem egyszerű oda vissza kapcsolgatni az anya és feleség szerepek között...



2014. júl. 14. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, nem esem bele a "jelentkezőidbe". Azonban ez is azt mutatja, hogy nem vagy egyedül ebben, illetve hogy sokaknak ez tetsző és kedves dolog. Sajnállak, hogy ilyen ingerült sorokkal zártad le a témakört. Így aki hasonlóan érez, nem fog már merni erről még úgy sem gondolkodni. Szerintem gondold át, mire hogy reagálsz.
2014. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát ha Neked írtak volna ilyen undorító dolgokat a kisbabádról, szerintem te is felkaptad volna a vizet.


Undorító, hogy egyesek az anyaságot, kisbabázást, szoptatást szexuális izgató eszköznek tudják tekinteni.


Ja és a TORNAIS nevű felhasználó már többetik szoptatással kapcsolatos kérdésemre írja a hülyeségeit. Ő tipikusan egy olyan aberrált barom, aki itt böngészi a szoptatás témakörét és erre élvezkedik otthon. Az ilyenekből lesznek a pedofilok/zaklatók.

2014. júl. 15. 09:20
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, az anyaságtól, szoptatástól nem idegenek a komolyabb szexuális érzések sem, csak te nem tudsz megbarátkozni ezekkel.
2014. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, ez csak egy érzés, amit nem lehet ki-be kapcsolgatni.

Nekem a szoptatásban az okoz örömet ha hallom kortyolni a picit, és látom a végén azt az elégedett,jóllakott mosolyt az arcán :)

2014. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!