Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit kell tenni ha elapadt...

Mit kell tenni ha elapadt szinte a tejem a bal cicimből?

Figyelt kérdés
Bogyókat is szedek. Hiába teszem rá a kislányom nagyon gyakran, ha nem jön belőle semmi. Nagyon ki vagyok borulva. Nem szeretnék tápszert adni a kisbabámnak.
2008. aug. 4. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg mert az idegesség nem tesz jót. Ha szeretnéd tovább szoptatni a babádat akkkor szoptass csak a jobb melledből. Ehhez az első napokban gyakrabban kell majd mellre tenni, hogy a több tejed termelődjön és a másik mell tej mennyiségét is az termelje. Én is csak néhány hétig tudtam szoptatni a bal mellemből, aztán csak a jobbot " használtuk" . Ne aggódj nem lesz méretbeli eltérés a két mell között. Egy mellből 2 gyereket szoptattam 10 hó ill. 1 évig, havi 1 kg is hiztak!!
2008. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Mennyi idős a babád? Nekem is volt ilyen problémám, de az ugrásoknál, a 6. héten, a 3. hónapban..amikor többet eszik a baba, kell egy hét, míg újra kialakul a kereslet - kínálat. Tedd nyugodtan sokszor mellre és fejd le mindig mellszívóval is. Nem lesz tápszeres, ha harcolsz! Igyál sok folyadékot és táplálkozz napi 3szor feltétlenül, közben egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Minden rendben lesz, lesz tejed, ha akarod! És ami a legfontosabb, pihenj, ne légy ideges, mondogasd magadban és a babádnakis, hogy ez csak egy átmenet, megoldódik :) Nekem mindig bejött!

Sok sikert!!!!

2008. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!