Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy babám...

Miért van az, hogy babám jobban szereti a bal mellemet? Van, hogy a jobból nem is akar enni.

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ez nagyon édes :)

Lehet nem kényelmes neki a jobbnál, máshogy fogod vagy ilyesmi.

2014. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bar a kisfiam ma 2,5 eves de 26 honapig sikerult ot szoptatnom,es o is csak a bal mellembol szopizot,mikor megszuletett es probaltam ot szoptatni akkor is jobban ment neki a balbol,mikor 1 eves volt kezdtem eleg viccesen kinezni amikor egyik mellem ketszer akkora volt mint a a masik mert joforman csak a bal termelt tejet de azt rengeteget,jobbhoz hozza sem nyult,szerintem is kenyelmesebb volt neki.Ugyhogy az egy cicivel is eleg sokaig huztuk. :)
2014. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, csak fordítva. Szerintem abból kevésbé jön.
2014. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi lanyok a valaszt :)
2014. aug. 1. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ez volt, csak a bal mellemet szerette. Azt mondta a védőnő, hogy azért próbáljam erőltetni, hogy abban is legyen elég tej. Megkérdezhetem, milyen pózban szoptatsz? Mert én ülve szoptattam, addig volt ez. Aztán kitaláltam egy jó kis oldalt fekvő pózt, igy már mindkettőt egyformán szopizza. Esetleg próbálj meg másik pózt. A másik, hogy esetleg mindig próbáld a másik cicivel kezdeni a szopit, jobb melleddel, mert akkor még éhesebb, hátha nem válogat annyit. Egyébként még a kórházban nekem azt mondták a csecsemősök, hogy ez természetes, mindig van egy kedvenc cici. :-)

2014. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és azért is kezdtem el nyomatni a másikat is, mert hamar szembetűnővé vállt, hogy a bal mellem sokkal nagyobb. Még mindig látszik picit, pedig most már nagyjából egyformán szopizik
2014. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ulve szoptatok, ma probaltam oldalt fekve..de igy se volt jo.. :( ha nagyon faradt, akkor nem valogat csak, vagyis ejszaka.
2014. aug. 1. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy azért mert abból kevésbé ömlik, vagy azért mert könnyebben jön belőle, mint a másikból. Azt választja amelyikkel a legkönnyebb dolga van :-)
2014. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!