Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van esélyem arra, hogy érdembe...

Van esélyem arra, hogy érdemben fokozzam a tejelválasztást, ha már 8 hetes a babám és a tejem egyre fogy?

Figyelt kérdés
3 óránként szoptatok, iszom a Mecsek teát, amúgy eleve tápszeres kiegészítés kellett, mert már a kórházban sem indult el a tej rendesen. Császáros vagyok, 40 feletti, a császár után spinális fejfájásom volt, emiatt napokig alig tudtam szoptatni. Itthon lassan indult el, de alig van akkor is, pedig a babám szeretne nagyon szopni, megnyugtatja. Sír, mert alig talál valamit. Van esélyem, hogy valahogy fokozzam a dolgot? Ráadásul csak az egyik mellemben van tej, a másikban szinte semmi. Korábban volt egyformán és a baba is egyformán szívta mindkettőt.

#szoptatás #tejelválasztás #40 feletti gyerekvállalás
2014. aug. 5. 17:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, azt meg tudnád írni, mennyit kell szedni ebből a homeós bogyóból? Úgy tudom, ha nem jól szedik, pl. túl sokat, éppen, hogy elapasztja a tejet. Előre is köszi!
2014. aug. 8. 21:41
 12/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. A lényeg, hogy 5-öst vegyél, az e feletti apasztja (talán 10-es). Én úgy szedtem, hogy 1-2 nap 3x5 golyó, 3-4 nap 2x5, 5. nap 1x5. Ha beválik, lehet 1x5 szedni. De nézz utána mennyi szünetet kell hagyni. Nyelv alatt elszopogatni, előtte utána fél órával se enni se inni.
2014. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a homeos bogyót. Annyit írnék az elöttem szóló válaszához, aki nagyon szépen írta, hogy hogyan kell szedni, hogy én miután beállt a mennyiség szép lassan elhagytam. Kb. 2-3 hétig szedtem, utána már nem kellett, mert a baba fent tudta tartani a mennyiséget.
2014. aug. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ezt is kipróbálom! :-)

Esetleg vki hallott arról, hogy a Colostrum nevű szer (a tehén előtejének kivonata ez egyébként) esetleg fokozhatja a tejtermelést? Egyik ismerősöm állította ezt, van is nekem ilyen szerem, immunerősítésre nagyon jó lenne, de én nem merem beszedni, sok az ellentmondás a neten is erről.

Bár nem akarok mindenfélét beszedni természetesen, inkább csak kíváncsi vagyok.

2014. aug. 9. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!