Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire hatásos az Urtica...

Mennyire hatásos az Urtica Urens CH5?

Figyelt kérdés
Kevés a tejem érdemes ezt a bogyokat szednem ? Mert a laktoherbár tea nem segit
2008. aug. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. Én egyszerre szedem a bogyót és iszom a laktoherb teát. Én is kíváncsi lennék rá, hogy mennyi idő alatt hat...
2008. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem elég hatásos, akkor együtt lehet szedni a Ricinus communis 5CH-val, vagy az Alfa alfa D6-al.

Ami nagyon bevált nekem az a More milk plusz.

2008. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Laktoherb nekem sem használt, és a homeós bogyó sem. Én a Naturlandos szopi teát iszom, ha kevesebb a tejem. Próbáld ki.
2008. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a kórházban szedtem az Urtica Urens-t, hogy bevált-e nem tudom. Mármint, van tejem de hogy ez befolyásolta-e, nem tudhatom. De egy dologban biztos vagyok, odabent a szoptatási tanácsadó elmondta hogyan szedjem. Először napi 3x1 bogyót, ha elkezdett szaporodni akkor napi 2x1, és amikor már beindult akkor kell abbahagyni. Erre is azt mondom, hogy nekem bevált. Ésazt mondták hogy az urtica-t és a teát együtt nem szabad. Azóta reggel és este iszom egy Laktoherb teát.
2008. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!