Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy néz ki, meg fog jönni....

Úgy néz ki, meg fog jönni. Elapadhat a tejem?

Figyelt kérdés

babócám 2,5 hónapos és most 2 napja barnázgatok, szerintem meg fog jönni. ilyenkor mi van? elapad a tej? vagy lesz még tejcsi mellette?

előre is köszi!


2008. aug. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, nem apad el a tejed.8 hetes volt a kislányom,mikor megjött, és semmi sem változott,azóta is szopizik,van tejem bőven.

Csak nyugi és további sok boldogságot a picihez:)

Egy 12 hetes kislány anyukája

2008. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3hós volt a kisfiam mikor megjött,én is nagyon megijedtem,addig imádta a cicit akkor meg nem kellett neki.Úgy éreztem jóval kevesebb is lett,de 2-3 nap után visszaállt minden a régi ütembe,nekem azt tanácsolták bármennyire is nehéz ilyenkor nem szabad pótlást adni és sürübben rakjam cicire nekem bevállt. 4hós kisfiú anyukája
2008. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog elapadni, de ha mégis, akkor javasolnám, hogy szerezz be "oleum ricini d6" nevezetű homeopátiás golyócskát. Az biztosan visszahozza. Nekem nagyon bevált.

Vénynélkül kapható, bár nem olcsó, de sokáig elég.

Használata 3*5 golyó, majd 2 nap szünet. A nyelv alá kell tenni, kellemes az íze. Csak utána fél óráig ne egyél, igyál a vízen kivül semmit és ne moss fogat mentholos fogkrémmel.

2008. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!