Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minden étkezés után mérem a 3...

Minden étkezés után mérem a 3 hónapos kisbabám. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

3 hónapos kiegyensúlyozott,majdnem 6 kilós a kislányom(3150el született), de mindig mérem minden étkezésnél a súlyát, és jegyzetelem egy naplóba.Engem megnyugtat...Ez baj??


Anyuka


2008. aug. 6. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, főleg, ha téged megnyugtat.
2008. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én nem mértem, mert volt, hogy kevesebbet esvett, vagy többet és akkor aggódtam volna, hogy most miért nem eszik, vagy miért ennyit?
2008. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, ha méred, de már felesleges. Ha viszont megnyugtat akkor csináld nyugodtan. Arra azonban érdemes figyelni, hogy ha éppen kevesebbet vagy többet eszik ne foglalkozz vele, ne stresszeld magad, mert akkor jönnek a bajok...
2008. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!