Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejserkentő teák (Laktoherb,...

A tejserkentő teák (Laktoherb, Mecsek baby) mennyi idő után fejtik ki a hatásukat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
én sima citromfűlevél teát (Naturland) iszogatok meg napi egyszer fejek és ez szépen meghozta. a baba is nyugodtabb tőle, próbáld ki.
2014. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
OFF: bocsi nem akarok beleugatni, a citromfű tea tényleg jó nyugtató, altató hatású, de a tejtermelést nem indítja meg. Neked valószínűleg a tea nélkül is lenne tejed.
2014. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tejSERKENTŐ tea nincs, csak tejSZAPORÍTÓ. Szóval ha egyáltalán nincs tejed, akkor ez nem indítja meg, ha kevés van, akkor növeli a mennyiséget (állítólag).


Nekünk kihangsúlyozták a nővérek a kórházban, hogy ameddig nem lövellt be a tej, addig semmi ilyet nem szabad inni/szedni, mert ami nincs, azt ugye nem lehet szaporítani!


Én Laktoherbet ittam, az elején rengeteg tejem volt, aztán a fiam rossz szopási technikája miatt mégis csökkent a mennyiség...

2014. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van tejem, csak nem elég.
2014. aug. 27. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Lactoherb és a Mecsek is bevált, a kórházban minden szoptatás után ittam egyet, és a következőre lett elég tejem azonnal, este már nem, mert reggelre úszott az egész ágy... itthon már csak napi egyet, bőven elég volt.. próbáld ki nyugodtan, szerintem a termékminták között is találsz, de van, aki az alkoholmentes sörre esküszik
2014. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az Utrica Urens hozta meg a várt hatást. A teától sajnos fájt a babám pocakja.
2014. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat mecsek babst felesleges innod, mert az csecsemoknek van hasfajasra.Mecsek tejszaporitot igyal, de azt 2heten at lehet csak inni, olvasd el a tajekoztatot. Laktoherbstb. Barmeddig ihato. Viszont a szervezeted hozzaszokik, tehat felesleges sokaig inni. Nekem a szenhidrat gazdad etkezes valt be a legjobban.
2014. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A Mecsek baby-t elírtam, a tejszaporítóra gondoltam :)
2014. aug. 27. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!