Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti hogy csináltátok hogy...

Ti hogy csináltátok hogy legyen tejetek?

Figyelt kérdés
Én már teljesen belefáradtam, pedig még csak két hetes a fiam. a fáradságtól alig van kedvem, étvágyam semmi, a tejem fogy...más hogy csinálja?
2014. aug. 27. 10:13
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
lehet hogy egyenlő az elválasztással, de ha nincs tej akkor muszáj. ma is délben próbáltam szoptatni, de kb 5-5perc után köpte ki mind két cicit és csak "reklamált". tehát ilyen helyzetben nem hagyhatom hogy éhes maradjon. az hogy így meddig huzzuk szopival az a szerencse kérdése, én próbálok többnyire mindent megtenni hogy legyen elég.
2014. aug. 29. 15:00
 22/23 anonim ***** válasza:

Elég pici még a babád, nála nagyon beválhat a szoptanít készülék. Nagyobb babák már rafkósak, észreveszik a cselt, de szoptatási tanácsadó mondta, hogy az egész picik még kevésbé veszik észre. Olvass utána, a szoptanít arra is jó, hogy visszaállj teljesen anyatejes táplálásra. Én még itt olvastam nagyon hasznos dolgokat:


[link]


[link]


Tudom, nincs sok időd olvasgatni, de erre rá kéne szánnod, sok múlhat rajta.

2014. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Zsöff85 ***** válasza:
Te jó ég, ennyi hülyeséget összehordani, amit az első írt… a napirendet nem a szoptatás határozza meg, hanem az alvás rendszeressége. Már rég meghaladott nézet, hogy az óránkénti szoptatásnál a keveredő tej okoz hasfáját. A levegő nyelés kiküszöbölésére ott a büfiztetés. De egyébként meg átmeneti állapot a gyakori szoptatás, ha beáll a kereslet kínálat lehet ritkítani. De ha így is lenne! Ennyit érjen már meg az, hogy legyen elég tej, és áldozzuk már fel a napirendet a tejtermelés kedvéért könyörgöm. Ja és ez a ha nincs elég tejed úgysem tudsz semmit tenni a kedvencem. Nincs ilyen, hogy valakinek eleve elrendelve nincs elég teje, kivéve a nők egy kis %-át. Annyi tek van amennyit a baba illetve az anyuka fejéssel csinál.
2019. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!