Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellgyulladás az csomoval...

A mellgyulladás az csomoval és feltétlen lázzal jár? Az hogy csak simán fáj a mellem, akkor az nem gyulladás? 2 hetes a fiam

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a szoptatás megkezdásekor illetve az első időkben "normális"ha valamennyire fáj illetve érzékeny a mell.Én gyerekkorom óta nem voltam lázas,de amikor begyulladt a mellem akkor 39,5 fokos lett a lázam.A cicim annyira fájt(szinte csak egy ponton)hogy alig bírtam hozzányúlni.Csomó is volt benne azt folyamatosan masszíroztam,és fejtem és szoptattam.Mondjuk én voltam dokinál aki antibiotikumot írt fel és borogatást javasolt.

Szerintem neked nincs mellgyulladásod,mert az tényleg nagyon fájdalmas!Ha csomót érel benne akkor azt próbáld meg kimaszírozni nagyon finoman!

2010. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a melled túltelítődik, feszül és fáj abból kialakulhat mellgyulladás. Ilyenkor a legjobb minél jobban kiüríteni. Ezt leghatékonyabban a baba tudja. Fejni csak annyit szabad, hogy megkönnyebbüljön a melled, különben többlettermelésre készteted és csak még többet kell fejned.

Az hogy "simán fáj a mellem" elég kevés információ, lehet ez még fertőzéstől is, pl. nem szájpenészes a baba?

Az lll.hu honlapján bővebben utána tudsz nézni.

2010. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem való nagyon jól írja.

majd megörülttem úgy fájt a szoptatás,majd kiderült szájpenészes a baba.nagyon tud tőle fájni!

2010. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!