Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azalia gyógyszer valakit...

Azalia gyógyszer valakit érdekelne?

Figyelt kérdés

Szeretném átadni valakinek.3 havi adag.6 hetes kontrollon írta fel a doki, én meg kiváltottam, de közben meggondoltam magam, és nem szeretném szedni.Igazán félek hogy a szoptatás rovására menne, és így is elég sok kiló maradt rajtam, és tartok tőle hogy még több jönne rám a gyógyszer miatt.

Már 4 hós a babám, még mindig szoptatok, de közben már jött meg egyszer, és így azt sem tudom hogy hogy kellene akkor elkezdeni.Tehát szertném átadni valakinek akit érdekel.Én 7000 körül váltottam ki, de 6000 ért továbbadnám.


2010. jan. 18. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már nem aktuális a szedése, csak szeretnélek megnyugtatni.

Semmi gond nem volt a szoptatással és plusz kilók sem jöttek fel a szedése alatt (én is elég husi vagyok).

A szedését bármikor elkezdheted, nem kell megvárni az első menzeszt.

2010. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én most is szedem, lassan 17 hónapja szoptatok. 6 hónapig kizárólag szopott a lánykám. Ez nem fogja a tej mennyiségét csökkenteni, mert kimondottan a szoptató anyáknak találták ki, nincs benne ösztrogén. Emellett rám se jött fel egy kiló sem. Persze, ha valóban nem akarod szedni, az a Te döntésed, csak a saját tapasztalatom írtam le.
2010. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sokat gondolkodtam rajta, majd eldől akkor hogy mi lesz a sorsa.
2010. jan. 18. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ha aktuális még, akkor engem érdekelne nagyon. Ma kezdem el az utolsó levelet, hamarosan mennem kéne felíratni, de baba mellett nehéz megszervezni. (Sajnos nincs segítségem nemrég költöztünk ide Győrbe. ) Szóval ha még aktuális akkor légy szí írj.
2010. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen még aktuális.Meg kellene akkor privátban beszélni hogy hogy juttathatnám el neked.Én Szolnoki vagyok.Postai úton gondolom, de majd privibe megbeszéljük jó?Legalább nem áll itt feleslegesen.
2010. jan. 20. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!