Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek 5-és fél hónapos...

Mit tegyek 5-és fél hónapos babám egy ideje nem akar cicilni és még cumisüvegből se issza meg az anyatejet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje? Mert ha csak ma csinálja, van ilyen, ha nagyon éhes lesz ugyis meg fogja inni. Vagy nem lehet hogy meg fog jönni neked? Nekem 6 hónaposan jött meg és akkor nem fogadta el egy pár napig.
2010. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már egy jó pár napja lehet hogy van egy hete is kap amúgy már mást is enni de azt nem lehet minden evésre enni így nem tudom mit adjak még neki nem lesz baja hogy egy nap kevésszer eszik nagyon aggódom?
2010. jan. 19. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk csak az én babám 7,5 hónapos. Valószínűleg el akarja magát választani. Sokmindent nem lehet tenni. Én azt csinálom, hogy félálomban szoptatom, így még van neki napi 6x cici. Próbálj meg neki több szilárd étkezést adni, adhatsz neki tejpépet is vagy tápszert, ha olyan keveset szopik, mert fontos hogy a napi min.500 ml tejalapú étkezés meglegyen.
2010. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy szopási sztrájkról van szó. Keress meg szoptatási tanácsadót, az lll.hu oldalom találsz elérhetőséget.

Próbáld félálomban szoptatni, minél több bőrkontaktus (együtt fürdés, állva-ringatva szoptatás stb. Sok jó tanácsot kaphatsz szoptatási tanácsadótól, hogy mitől lehet, ill. hogy tudod megszüntetni! Ne add fel!

2010. jan. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!