Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mire indul meg a tejem, ha a...

Mire indul meg a tejem, ha a 36. dik héten programozott császárok lesz? Félek, hogy nem tudok majd szoptatni.

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 16:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
2.dik válaszoló! Megkérdezhetem, hogy mekkora volt a pici, amikor született? Minden rendben volt vele? Meddig voltatok kórházban?
2014. okt. 9. 12:19
 12/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok. En egy nappal a 36.het elott szültem, igy koraszülöttnek számított. 1.90 kg-mal született. Nem fejlődött rendesen a méhben, nem nőtt a súlya, rossz keringés, ezert csaszaroztak. 3 hétig volt kórházban míg 2 kiló fölé nem került (mert közben vissza is fogyott 1,70-re) meg megvártak amig en önállóan el tudom látni szoptatassal, tehát mar nem kell szonda vagy külön lefejt tejet adni neki. Mert az elején még olyan kis gyengék a kis súlyú babák, hogy szopni (szívni) is alig képesek, ezert csak keveset tudnak, a többit másképp kaptak. Szóval megvárják míg teljesen en látom el. Amúgy semmi baja nem volt, csak ennyi hogy kicsi volt a súlya, de ezt később szépen be is hozta. 9 hónapig szoptattam, nem is kellett tspazert adni. Mostmár 5 éves gyönyörű nagylány.

Ne aggódj nem lesz semmi baj, inkább vegyek ki előbb es kint táplálják, minthogy bent valamiben hiányt szenvedjen. Nekem utólag a patológian kiderült hogy a méhlepényem teljesen elszenesedett, ezert nem fejlődött.

2014. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!