Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Veletek előfordul hogy valami...

Veletek előfordul hogy valami mást is csináltok szoptatás közben? (Elintéztek egy telefont, vagy interneteztek a telefonon, stb. ).

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Amig nagyon pici volt akkor sokszor csak neztem ahogy eszik. Aztan az ember rajon, h ez egy jo ido hiradot nezni vagy telefont nyomkodni :-)
2014. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Muszáj volt, dolgoztam. Nem volt mese..nem volt segitségem napközben.
2014. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az elején 2-3 órás szopikat is akár végignéztem, hajnalokban csak azon voltam, hogyan üljek már, hogy ne fájjon semmim, megváltás volt, mire odáig eljutottam, hogy fekve szoptassak...

utána amikor kedtem nem tartani normálisnak azt hogy 1,5-2 órája csámcsog rajtam és még mindig nincs vége, különben levéve mindig sírt!,muszáj volt ide írnom, hogy más mit gondol erről, mire letárgyaltuk, már a 3. órát is betöltötte, attól féltem "bezabál"..meg ha elaludt, jobb volt inkább meg sem mozdulni, mert ha felébredt soha nem aludt vissza....

kegytlen idősak volt.

visszagondolva nem ártott volna pótolni..eszembe sem jutott, hanem vettem mérleget és írtam mikor mennyit evett

2014. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
folyamatosan netezek a telefonomon amig eszik.
2014. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*szóval a gyk miatt kezdtem szoptatás közben laptopozni..:D
2014. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
OK, köszi a válaszokat, megnyugodtam!! Eddig én is mindig néztem, hogy hogy eszik a kis drágám :), de az utóbbi napokban már volt elintéztem már egy-két telefont, vagy megnéztem valamit a neten, ilyesmi, mert nem tudok máskor időt szakítani rá.. Olyan lelkiismeret furdalásom volt...
2014. okt. 26. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
A napközbeni szopiknál én is csináltam ezt-azt, volt, hogy együtt ettünk, olvasgattam a neten, de az estiknél valahogy nem, akkor se az ő, se az én figyelmemet nem akartam elvonni.
2014. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt, kb. 4 honapos koraig. Most sajna mar semmit nem tudok kozben csinalni, mert minden elvonja a figyelmet.
2014. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron született hatalmas kánikulában így szinte mindig cicin akart lenn... Olvastam soka, neveztem meg lehalkitva néztem a tévé... Ahogy egyre kevesebbet szopizott úgy szoktam le énis a fentiekről. Most meg már próbálom kielvezni azt a napi pár percet amikor mégszopizik a drága :-)
2014. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!