Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek olyan kevés volt a...

Akinek olyan kevés volt a teje, hogy a babája egy-egy etetés alkalmával már sírt a végén, mert hamar kiürült a cici, annak sikerült visszahoznia a tejet? Mivel és mennyi időre rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem sajnos nem sikerült.kezdett neki kevés lenni először csak estére.1 hónapig minden este a szó-szoros értelemben ordított a gyerek mert éhes volt.ittam a teát,de semmi hatása nem volt,pedig megittam belőle napi 6 csészével is(persze jól meg is hajtott engem),de semmi hatást nem vettem észre,majd odaadtam neki8 a tápot,mert már nem bírtam nézni,hogy szegényem csak nyüglődik az éhségtől.és onnatól kezdve nem volt gond 2 hónapig,aztán ujra kezdődött a dolog,de már napközben(délutánonként)csak sirt miután cicizett.mivel már akkor 4 hós volt igy elkezdtem neki adni a papikat.azóta már egy étkezést kiváltottunk teljesen.általában a többi étkezésre(vacsin és az uzsin kívül)cici van,de van hogy néha kell még neki cici után egy kis tápi,mert éhes marad.

vagyis a lényeg a lényegen,hogy nekem nem sikerült visszahozni a tejet kizárolagosra.

remélem neked sikerül.

5 hós kiscsávó anyukája

2010. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három hetembe telt, estére mindig pótolnom kellett, napközben meg annyit raktam cicire, hogy nem is nagyon voltunk külön:) Volt hogy napközben is adtam még neki tápszert, de végül fokozatosan egyre kevesebb kellett, és a harmadik hét végére teljesen elhagytuk. Azóta is szopizik. Ez két hónapos korában volt, most fél éves múlt.
2010. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. 3 hét volt. Kicsit sűrűbben raktam mellre, mindig 2 mellből szoptattam. 1 amúgy sem volt neki elég akkor. Ittam Laktoherbet, de nem éreztem, hogy használt volna. Aztán visszaállt minden a régi kerékvágásba. Kitartás.
2010. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az sem jó, ha túl sok tejtermelő teát iszol, pont azért mert ha meghajt, akkor kiürül a folyadék a szervezetből, ahelyett hogy tejcsit csinálna belőle! Szerintem napi 1-2 csészénél többet fölösleges inni. Helyette próbálj meg minden reggel inni egy bögrényi rántáslevest, nekem ettől annyi tejem lett, hogy tele raktam a hűtőt, pedig az első hetekben én is úgy szenvedtem mint te!

Kitartás, és próbálj meg nem idegeskedni (bár ezt könnyű mondani), mert az is csak árt a tejtermelésnek!!

2010. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem sikerül!
2010. jan. 26. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!