Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes babám van hogy este...

7 hetes babám van hogy este csak negyed órát eszik. Napközben van hogy fél órát cicizik egyszerre. Ez gond? Nem éhezik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem gond az enyrm 3 honapos, nappal 140 mlt eszik, lefekves elott meg 30-40 mlt megis atalussza vele az ejszakat es szepen hizik is. az esti tej zsiros, kevesebb kell belole. amig jo kedvu es nem kel ejjel fel ora mulva enni addig semmi baja :)
2014. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gond, és nyugi nem éhezik, ha éhes azt hallani fogod :D

Nekem azt mondta az elején a gyerekorvos, hogy a szopizásnál az első pár perc a szomjoltás, utána 8-10 perc alatt jól lakik a baba, utána már csak az élvezet kedvéért szopizik. Nem tudom mennyire igaz, de lehet benne valami.

2014. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, igy megnyugodtam :)
2014. okt. 31. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!