Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen állandó vizelési...

14 hetesen állandó vizelési ingerem van, mert úgy érzem "leköltözött" a baba, ez mással is előfordul (t)?

Figyelt kérdés

Egy ideje már abbamaradt az állandó pisilhetnék,de most megint ez van. Tudom,hoyg a baba még picike,és épp most nem kéne hoyg így legyen,de érzem hoyg lent van és nyom.

Nem felfázás, tisztán érzem,hogy nyomja valami a hólyagomat...


Mással is előfordult ez?


Csak azért mert minden könyv és cikk azt írja,hogy a második trimeszterben nem kéne ennek így lennie,és egyszer már tényleg meg is szűnt ez a panaszom...


2011. júl. 17. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne is mond. Én 16-17 hétig így voltam. A babám a hólyagomon csücsült:-) Vízágynak használta-
2011. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt éreztem elég sokáig.

Vásárolni alig mertem elmenni messzebbre,mert mindig attól féltem,hogy bepisilek a buszon vagy épp a metrón....

Aztán elmúlt,de már nem tudom hány hetesen. Ha nincs gond akkor majd elmúlik az már nemsokára szerintem.

Nekem a dokim mindig kérdezte,hogy éjszaka hányszor kelek fel pisilni. kérdeztem tőle miért fontos ez?

Azt mondta,hogyha kettőnél többször akkor baktérium van a vizeletben és ad fertőtlenitőt.

Erre figyelj azért.

remélem segitettem valamennyit.

38hkm.

2011. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, kb. a 14 héttől, wc-től wc-ig, és most (39h.)még rosszabb :(

Azt mondta a doki, nincs lent nagyon a baba, csak az elhelyezkedése miatt nyomja a hólyagomat, meg nagyon nagy.És éjszaka is 3-5 x járok ki, de nem volt, és nincs baci a vizeletemben. Szerencsére egyszer sem volt baleset, pedig akkorákat nyom a hólyagomon, hogy csillagokat látok. Nem baj, megéri, kitartás, amúgy fordulhat még úgy, hogy megkönnyebbülj.

2011. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bacis csak az első és második trimeszterre érvényes utána már nem.

Én is rengeteg pisilek és nem csak éjszaka hanem nappal is.

És nekem is nagy babám lesz:S

38hkm

2011. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!