Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy a 3 hónapos...

K.Ancsy kérdése:

Normális, hogy a 3 hónapos babám csak négyszer eszik?

Figyelt kérdés
Reggel 7 körül, 11 körül, 3 körül és a fürdetés után 7 körül szopizik a babám. Utána átalussza az éjszakát. Nem túl kevés ez a négyszeri evés? Próbáltam besűríteni neki még egy evészetet, de sírt és amit megevett, azt rögtön ki is bukta.
2014. nov. 11. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

igaz én babám pótlásos, de nálunk ez el is fajult, 4 szer evett, uána már csak napi 3 szor, így levettem az adagját, gyönyörűszépen kapásból beállt a napi 5 étkezésre mindenféle szoktatás nélkül.


nem tartom egészségesnek a kevésszer sok étkezést, inkább sokszor kevesebbet,nem véletlen a reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsi rendszer.

2014. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, en ma pont azert irtam kerdest, mert az enyem pont ekkora es 7szer eszik, h az normalis-e. Ugy tunik tenyleg minden kicsi mas, es minden anyuka mason aggodhat igy:). kitartas! biztos normalis ez is-az is, csak nem szabad konyveket meg netet olvasni:-D
2014. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azért az fontos, hogy mennyit eszik egy alkalommal.

A napi szükséges mennyiség: testsúly x 150

Ez egy 5 kilós babánál pl.: napi 750ml

(ez négyszeri szoptatásnál: 187,5ml,

hétszeri szoptatásnál: 107ml átlagra jön ki).

Szerintem ha megeszi a napi adagját, akkor annyira nem kell aggódni.

2014. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tápszeres babánál tudod szabályozni, hogy mennyit eszik egy alkalommal, de a szoptatást nem hagyhatod abba azért, mert szerinted már eleget evett.
2014. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!