Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom ugyan...

10 hónapos kislányom ugyan egy nap négyszer de éjjel is eszik. Hogyan szoktassam hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz ütemben adok neki enni? Ha sűríteném akkor hamarabb el is aludna? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 29. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálkozhatsz a sűrítéssel, de egyáltalán nem biztos, hogy segíteni fog. 10 hónaposan a legtöbb baba még nem érett az éjszaka átalvására, egyszerű idegrendszeri kérdés:), teljesen normális ha még ébred. Enni vagy "csak úgy".
2012. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tápszert kap?

én is ilyen dilemmában vagyok

ha finom innivalót adok neki megiszik éjjel 6 (!!) decit is szünetekkel megszakítva ha csak sima üres teát kap akkor fintorog egyet és elkezd játszani bármivel ami a keze ügyébe kerül

én arra gondoltam ha jól megetetném éjjel még egyszer reggelig aludna

szerintetek? bocs hogy itt kérdezek

te este mikor adsz neki utóljára?

lehet hogy nem elég a tápszer?

2012. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én reggel 6kor (tápszer), 12 ebéd (bébipapi) 5-6 között (vagy tápszer vagy gyümölcs) és éjfél tápszer...ilyenkor alszik reggel 6ig jobb esetben. Most jött ki a foga is, ezért néha felkel párszor "csak úgy" ilyenkor már csak teát adok neki. Ő is fintorog ha nem finom vagy nem tej... Mondták már hogy ilyen idős gyerek egyszerűen nem ehet 10 hónaposan éjjel de kaptam olyat is hogy ez teljesen normális... már nem tudom mit csináljak :)))
2012. nov. 29. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
esetleg megpróbálhatod úgy hogy az esti 5-6 órai etetést egy ár órával hamarabb kivitelezed pl 4-kor és utánna az éjféli etetés is hamarabb következne be
2012. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet ma kipróbálom köszönöm! :)
2012. nov. 29. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem egy eves, es 4-szer eszik nappal es van egy hajnali 4orai evese is, igy viszont teljesen kiegyensulyozott, mindig kialudva ebred, probaltam, hogy csak nappal egyen, de mindig faradtan kelt, meg aludt volna de a pocakja ebresztette
2012. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem egy kicsit fura hogy reggel 6 es del kozott nem eszik semmit se, az hat ora, szerintem nagyon sok meg nekem is, nem fogad el kozben semmit sem? pl en megprobalkoznek 9 korul gyumivel, az ugyis gyorsan emesztodik, es delutan meg kasaval, az tartosabb mint a tap vagy gyumi
2012. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jégtánc ***** válasza:
Lányom is tápszeres,így néz ki a napi kaja.Reggel ha felébred tápszer,rá kb másfél-két órára tízórai (gyümölcs) 12-13h közt (mikor hogy) ebéd,utána mini adag tápszer,az elringatja:) 15h fele uzsonna,mikor mi.18 h fele vacsora.ált tejpép,19h után fürdés aztán tápszer.Alszik mint a bunda.20h-tól-20h-ig.Lehet nektek is be kellene iktatni még egy köztes étkezést.Lehet éhes lesz és azért ébred meg.
2012. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Jégtánc ***** válasza:
reggel 8h-ig:)
2012. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom és hajnalban 1x felkel enni tápszert. Ha nem adok neki akkor addig nem alszik vissza amíg nem kapja meg a tejet. Én nem bánom, majd leszokik róla, nem ismerek olyan felnőtt embert aki hajnalban kimegy a hűtőjéhez és bevág egy tányér bablevest.:) Kitartást:)
2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!