Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig fog tartani ez az állapot?

Meddig fog tartani ez az állapot?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen, hogy szoptatás előtt pár perccel folyik a tejem, néha spriccel is. Teljesen átázik a felsőm, van hogy a nadrágom is olyan lesz. A gyerkőcnek ideje sincs sírni, hogy éhes, mert már előre jelez a testem. Örülök neki, hogy van tejem, de nem lehetne tenni valamit, hogy ne spricceljen óránként/kétóránként? így kimozduni se nagyon tudok, állandóan stresszelek, nehogy átázzon a felsőm, pedig hordok sportmelltartót meg melltartó betétet is.
2014. nov. 18. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idos a babad? Idovel beall a kereslet-kinalat, nem fog folyni, annyi lesz amennyi kell a babanak. Ez valtozoan mukodik, van akinel egy-ket het alatt beall, nekem 2 honap volt.
2014. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

nyugi, ha "kinyúlik" majd a melled és lesz hely a tejtartó mirigyeknek, stb, akkor nem fog csorogni és még akkor se ha jóval több lesz a tejed.

ez általában az aelején van, akár még 20-40 ml-knél is, később 120-nál sem fog csorogni

2014. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen betét a melltartóba, ami felfogja, vagy simán vatta.
2014. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossz a melltartóbetéted. Sajnos igaz a drágább jobb verzió.
2014. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd kialakul és nem fog ennyire folyni a tejed.

Addig esetleg más fajta melltartóbetét? Nekem pl a tescos nem jött be, borzasztó volt. Viszont a DM-es /ami olcsóbb is/ szuper. Próbálj ki több fajtát, hátha valamelyik jobb és te is nyugodtan ki tudnál vele mozdulni.

2014. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem a férjem hülyének nézett mikor azt látta, hogy rendes tisztasági betétet ragasztok a melltartómba. Szinte állandóan szivárgott, és a melltartóbetét nem bírta max egy órát.
2014. dec. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!