Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 és fél hete szültem, még...

3 és fél hete szültem, még mindig fáj és csip a gátsebem, söt mintha a hüvelyemben levegö lenne, néha olyan, hallom ahogy jön ki a levegö hirtelen mozdulatoknál. Ez mitöl lehet? Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontrollig normális, ha fájdogál, sajnos. Ha nagyon fáj hívd föl a dokit. Szülés óta én is érzem, hogy néha levegő jön ki onnan, megváltoztak a dolgok, semmi nem lesz olyan, mint régen.
2010. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez normális és sajnos ilyen lesz még egy darabig.

Ezzel én is sokat szenvedtem,

szülés után 2 hónapig le sem tudtam ülni...

Jobbulást!

2010. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de ez a levegös dolog fura.
2010. jan. 29. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:

én 5 hónapja szültem de még néha most is levegős a rendszer :DDD

a gátsebem egy ideig fájt,amig ki nem jöttek a varratok,amik nem szívódtak fel,néha falat tudtam volna kaparni,ugy bele-bele nyilalt.még igy 5 hó után is néha érzem hogy hol vágtak,és ez sejnos meg is fog maradni(érzékeny lesz frontra,időváltozásra)

de ez teljesen normális dolog.

2010. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
langyos vízzel zuhanyoztasd naponta többször, és puha felületre ülj csak, pl párnára
2010. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!