Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki lefeji az anyatejet és...

Aki lefeji az anyatejet és üvegből adja a babájának az miért teszi?

Figyelt kérdés

2 hónapja szoptatom a babámat és kínkeserves az egész. Kiköpi a cicit százszor, nógatni kell, hogy szopjon már, nem hajlandó szívni rendesen csak az erős tejleadásokkor nyeli, néha sírni kezd, ha nem jön azonnal a tej ( amiért közben semmit sem tesz, azon kívül, hogy a szájában tartja a cicit és édesen néz rám)...ugyanakkor gyönyörűen fejlődik, tehát a tej elég neki, csak hatalmas tortúrák által tudom vele megetetni.

Azon gondolkodom, hogy egyszerűbb lenne fejni és üvegből adni neki...más is teszi így hasonló okból?


2010. jan. 29. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

4 hónapos volt a lányom mikor kibújt az alsó 2 foga,és harapdált is eléggé így többnyire lefejtem és megkapta,mondjuk mindig próbálkoztam és ha harapott fejtem ha nem akkor szopizott.

2010. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azért hagytam abba a szoptatást, és inkább fejtem, mert nagyon lassan jött a tejem, bármit csináltam, és a babám sírt meg csápolt ahelyett, hogy evett volna. A cicim meg teljesen ki is sebesedett emiatt. Másfél hónapos korától tízig fejtem.
2010. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kínlódás mindkettőtöknek, akkor fejd le, és add üvegből a tejet.Ne az rögzüljön a gyerekbe, hogy enni rossz, te meg ne idegeskedj, mert az a babának sem jó.Próbálj meg fejni szopi előtt egy keveset, hogy beinduljon a tej. De a fejés is macera ám!Ha hosszútávon akarod csinálni, akkor mindenképpen elektromos szívót vegyél!
2010. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, már beszereztem egy elektromos mellszívót, csak olyan borzalmas érzés, hogy üveget kap cici helyett. Az tart vissza még, hogy 5-ből 3 etetés rémálom "csak", közben mindig van egy-két jobb alkalom is...
2010. jan. 29. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok.Ne legyen lelkifurdalásod!Először is nem szégyen ha nem tudsz szoptatni,attól még nem vagy rossz anya! Másodszor, ez a (magadnak és a babának okozott) stressz is hozzájárulhat a kudarchoz.Ami nem megy nem szabad eröltetni!!
2010. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!