Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatásnál mire kell figyeln...

Szoptatásnál mire kell figyelnie annak, akinek nagy mellei vannak?

Figyelt kérdés
Tényleg nagy,95F. Eddig bimbővédővel szopiztunk befelé forduló bimbó miatt, de most már tudunk anélkül is. Csak nekem az az érzésem, így valahogy nem eszik annyit. Lehet, hogy a nagy cicik miatt van ez?
2008. aug. 17. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is nagy melleim vannak,az egyik mellbimbóm lapos.Jó dolog ha szoptatás előtt kicsit előfejed a melled kézi fejővel,így nem lesz annyira telt,kemény és a bimbódat is kicsit kiemeli.Rossz szokás, ha két ujjad közé nyomva adod oda a bimbód,mert így az a szájpadlása felé néz és nem jól szívja.A melled a tenyeredbe téve alulról támaszd meg és a baba is legyen kényelmesen kellő magasságban a másik karodon.Csak akkor add a szájába a cicit,amikor azt a legynagyobbra tátotta.Ha az orra kicsit belenyomódna a melledbe a törzsét húzd közelebb a hasad felé.Nekem ez vált be.
2008. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az vált be, ha a picit nem a karomból etettem, hanem az ölembe tettem egy párnára, ezzel annyira megemeltem, mintha fognám, s így az egyik kezemmel elhuztam az orránál, hogy kapjon levegőt, a másikkal pedig megemeltem alulról a mellem. Ha ezt nem tettem, a pici nem tudta onnan kiszívni a tejcsit, s rögtön begyulladt a mellem. Sok sikert!
2008. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!