Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes kisbabám 100gr-okat...

3 hetes kisbabám 100gr-okat eszik egy evesre, jelenleg 120. Normális ez?

Figyelt kérdés
3,5 kg 55cmel született. Jelenleg 3750. Ha nem eszik eleget allandoan sir. 40 60 gr lenne az iealis ugy tudom, de nem tudom szabalyozni es nem is akarom.

2015. jan. 30. 03:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szabályozni azert nem akarom, mert ez a mostani felfogás, hogy legyen mindenki vekony. Most egy 3 hetes babanal mit foglalkozzak ezzel. Ezert kerdem, h. Kene-e, de szerintem irrealis "kerni" egy babatol h dietazzon mar most, ha 100g-ot kivan:D igazabol csak az erdekel, ebbol lehet-e baja, tagul-e nagyon a pocija. Bar doki azt mondta, majd beall ez. Koszi a valaszokat:)
2015. jan. 30. 08:11
 12/13 anonim ***** válasza:

Tedd el a mérleget. Egyszer én is megkértem kíváncsiságból, 2 hónaposan 220 ml evett meg :D. Nagyon hizott az elején, aztán lelassult, most 1 éves és pont megháromszorozta a súlyát. Amire szerintem Figyelj hogy ne minden nyöszörgésre cicit adj neki, mert hasfájása lehet ha nem ürül ki rendesen a kis gyomra. Én beleestem ebbe a hibába, aztán rájöttem hogy ha pl álmos akkor elaltatom nem enni adok neki és megszűnt a hasfájás.

Jó babázást!

2015. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne méregesd, mert megkattansz. Hízik, jókedvű, pisil-kakil eleget, akkkor minden rendben, ne stresszelj ezen
2015. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!