Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi van ha egy napig (vagy...

Mi van ha egy napig (vagy majdnem egy teljes napig, reggeltől késő délutánig) nem tudok szoptatni, és lefejni sem tudom a tejet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

attól is függ, hogy egyébként mennyit szopizik a gyereked. mert ha pici és 2-3 óránként, akkor egyrészt fájni fog, lehet be is gyullad a melled, másrészt utána nagyon kevés lesz. mert annyit igyekszik termelni amennyi kell, nyilván ha egy napig nem kell akkor másnap nem nagyon lesz. talán egy hétig is szenvedhetsz, hogy visszajöjjön.

ha nagy már és elég lenne neki a reggeli-esti szopi akkor nem lesz semmi, este szoptasd meg

2015. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

6 hónapos, még 4-5-ször szopizik egy nap.

Mit lehet ilyenkor tenni?

2015. febr. 1. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem változott egyik napról a másikra.Volt párszor h nem tudtam egy nap szopiztatni se fejni, fájt is a cicim rendesen, na meg kicsit folyt is. Viszont ugyanúgy volt másnap is. Mikor hazaértem akkor ciciztettem és utána nagyon alaposan lefejtem. Sose kellett utána küzdeni, mindig volt ugyanúgy rendesen. Sztem ahhoz h elkezdjen csökkenni több nap kéne h ne szoptass és ne fejj.
2015. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz kevesebb ettől, de valószínű, hogy fájdalmas lesz. Miért nem tudsz fejni? Kézzel sem?
2015. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!