Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák akik cumisüvegből...

Anyukák akik cumisüvegből etettek. Egyfajta (márkáju) csumisüveget, cumit használtok?

Figyelt kérdés
Én eddig az AVENT márkát használtam, etetésre, és nyugtató cuminak is. Most kaptunk MAM cumikat, és nemtudom hogy azzal is etethetek e közbe. Azt hallottam, hogy egy márkát kell használni, mert mindegyik különböző alakú és lehet egy idő után nem fogatja el a baba.
2010. febr. 11. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az elején chicco cumisüveget használtam mert olyan mellszivóm volt, de utána mam cumisüveget, itatópoharat és cumit vettem és veszek is, és szereti, és sose volt gond, hoyg nem fogadta volna el,pedig az elején chiccot használtunk és teljesen más a kettőn a gumi alakja.
2010. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia.

nekem is aventes volt, és van is

én is próbáltam h mam cumit adok neki - állitolag fogzáskönnyitő cumi lett volna - de nem fogadta el. mert ugye más alaku. igy maradt minden aventes.


szerintem probáld meg odaadni neki ha elfogadja akkor nyert ügyed van, ha nem akkor marad az eredeti :)

2010. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én aventes cumisüveget használok, de van NUBY is, mindkettőből megissza a folyadékot. A cumint pedig NUK. Szerintem meg pont az van ha mindíg egyfajtát használsz akkor megszokja a baba és esetleg jön valami másfajta azt nem fogja elfogadni. Fő a változatosság. Szerintem.
2010. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!