Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes vennem szoptatóspárnát...

Érdemes vennem szoptatóspárnát? Hasznos? Milyen véleménnyel vagytok róla? Mire érdemes figyelnem a vásárláskor?

Figyelt kérdés
38 hetes várandós vagyok a második babánkkal, s most fedeztem fel, hogy létezik ilyen is (korábban is láttam, de nem gondoltam bele, hogy hasznos lehet). Az első babámmal szenvedtem, mert csak ülve tudtam szoptatni, viszont egyik párna kicsi volt, a másik nagy... Szóval kényelmetlen volt az egész. Most gondololkodom egy ilyen vásárlásán. Jól jönne egy-két tanács.... Előreis köszi!
2010. febr. 12. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy szoptatós-e, vagy valamilyen más párna, aminek a formája/mérete megfelelő, sokkal komfortosabbá teszi az ülve szoptatást, főleg az újszülöttel, aki még nem tartja magát sehogy sem. A szoptatós párnákat meg épp erre fejlesztették ki. :o) De van több féle abból is, szóval nézz körül, ha beszerzel egyet.

Mondjuk én épp a második babámnál már nem használtam, mert amit az elsőhöz kaptam, abban pici hungarocell bogyók voltak, és azok "összetöppedtek", és nagyon puha lett az egész, hanem egy másik otthoni hosszúkás vékony párna jött be erre a célra.

Jó babázást!

2010. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nincs ls nem is hiányzott.gondolkodtam én is rajta,h vegyek-e,de végül nem tettem. ülve szoptatok kényelmes fotelben,és törökülésben vannak alábaim, így meg tudtam támasztani a kicsit vagy a karomat. nekem ez így nagyon kényelmes.
2010. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem amíg szoptattam (kb. 2 hónap) de most is ezt használom etetésnél. Én elég magas vagyok és akár hová is ülök semmilyen karfa nem esik kézre így pluszba ezzel támaszom ki, vagy van hogy ebben "ültetem" és úgy eszik. De van hogy csak fotelnek használja a kicsim, sőt később akár még arra is jó lesz ha már asztalnál fog enni és mondjuk még nem éri el az asztalt. Hát hirtelen ennyi jutott eszembe. De ezt mindenki maga dönti el, egyébként nem egy akkora nagy összeg és több célra is tökéletes.
2010. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 féle is, mert nagyon fájt a hátam a terhesség alatt, becsípődött... és ezekkel tudtam csak pihenni, aludni. Az egyik teljesen kihajtható hosszúra, mint egy virsli olyan forma, na, az inkább a terhesség alatt volt jó. A másik patkó formájú, a hajlatban vastagabb, az meg a szoptatásnál nagyon jó. Ha rám hallgatsz, akkor ezt veszed és nem újonnan. Én bababiziben vettem, de vaterán, teszveszen is vannak.

[link]

[link]

2010. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tudok újat olcsón :)
2010. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én ezt néztem: [link]

Szerintetek jó?

2010. febr. 13. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez is jó, bár én 2500-ért vettem a bababizományiban. Az a lényeg, hogy kellően pufi legyen, mert akkor tartja meg a babát. Az sem mindegy, hogy milyen hosszú, mert ha összekötöd a hátadon, akkor nem szabad, hogy a hasadnál túl laza legyen, mert akkor lecsúszik.
2010. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a szopipárnát, terhesen azzal aludtam, aztán azzal szoptattam, most pedig újra azzal alszok, mert a tej miatt nem kényelmes hason, háton meg nem tudok (bár lassan elhagyom, mert apa szerint már hárman vagyunk az ágyban:DD)
2010. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,akkor megveszem, s hasznos lesz nekem is. Köszönöm a tapasztalatokat!
2010. febr. 14. 11:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Ilyen az én szerencsém!!!! Valaki előttem licitált a párnára,így elvitték... Talán az én kérdésem alapján talált rá.... Hát szívesen.
2010. febr. 14. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!