Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám egész nap cicin lógna,...

Babám egész nap cicin lógna, mert még nem elég a tejem. Hagyjam rajta vagy van más ötletetek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg sűrűn fejni. Ha nem jön tej, akkor is.
2008. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ne hagyd rajta ,mert teljesen kisebesedik.Fejd minden kaja után.Igyad a tejszaporító teát,nekem a hipp natal nagyon bevállt!A laktoherbtől fájt a kicsi hasa-pedig nem vagyunk hasfájósak.Egyél köménymaglevest és igyál sok alkohol mentes sört..és gyötörd a melled de komolyan.Szedhetsz homeos bogyókat is de csak addig szedmég be nem indul rendesen.hidd el fájnio fog a melled,de megéri ,mert ha már rendesen lesz tejed akkor ezek et elhagyhatod.jh és pihenj aludj amikor csak tudsz és egyél rendesen..ennyi a titka a tejnek-és rendszert vigyél a kajálásba-a melled is beáll a rendszerre.ENkün k a 3óra bevállt,neha azért megkapja bónuszba még utánna is vagy altatáshoz,de nekem már beállt.egy hónap kellett rá kb..mondjuk igaz én két ciciből etetek,így jött be.Próbálgasd és ha még úgy is néz ki nem sikerül akkor se add fel!!!Sikerülni fog,hidd el és lesz elég tejcsi...ne nagyon adj aneki tápszert ilyesmit ,mert akkor nem lesz elég éhes a szopihoz és igazán csak ő tudja beindítani..
2008. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2008. aug. 24. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
hagyd rajta, attól lesz tejed. A fejés közel sem olyan hatékony és felesleges is. Lassan 7 hónapja szoptatok, igény szerint és kizárólagosan, tehát még víz sem. Sosem fejtem.
2008. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!