Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek nem vált be az Avent...

Akinek nem vált be az Avent kézi mellszívó, mire váltott? Nekem fájdalmas,50 ml-ket az egyszerű harangalakúval fejek le, sajnos csak ennyi van, remélem lesz több.

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Elektromos Pesztonka nekem megváltás volt.
2015. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem duzzad be, keményedik a melled, nem érzed kellemetlenül, hogy feszít, akkor felesleges fejni. A baba pont annyit fog szopni, amennyire szüksége van, és pont annyi fog termelődni amennyire szüksége van. Szoptass igény szerint! Ajánlom a www.lll.hu oldalt. Hasznos tanácsok vannak. Nekem minden bevált eddig, amit onnan olvastam.
2015. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Pedig az Avent kézi nagyon jól leszivja,próbáld ne olyan hosszan nyomni,úgy nem annyira fáj és nedvesitsd be előtte a melled.

Én már rengeteget próbáltam,nekem a Medela swing vált be(de Avent kézim is van,néha azt használom),de ekkora tejmennyiséghez az drága,én anyatejleadó vagyok,igy megérte.

2015. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az avent kézivel pár cseppet tudtam csak szívni, majd 8 hét után lecseréltem medela electricre, nagyon bevált, 4 hetes a második lányom, most is használom az elejétől fogva.
2015. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!