Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit szedjek a köhögésemre?

Mit szedjek a köhögésemre?

Figyelt kérdés
Szoptatok 17 hónapja,lehet,hogy néhány hetes terhes is vagyok,és iszonyúan köhögök. Hurutos köhögés és már kikészülök.
2010. febr. 17. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Stodalt próbáld meg,az homeopátiás,terhesség és szoptatás alatt is szedhető.
2010. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én pont most megyek ki ebből a köhögésből. Stodalt használtam először, de sajnos nem használt, este szó szerint majdnem megfulladtam. Végül kaptam az orvostól ambroxolt, viszont ezt az orvos kifejezetten nekem mondta, tehát én neked nem ajánlhatom, illetve az első trimeszterben nem lehet szedni. Végül már kimerült voltam a sok éjszakai nem alvástól, így hagyományos módszerekhez folyamodtam, amiben egyébként nem hittem, de segített. Hagymateát ittam és éjszakára bekentem a mellkasomat zsírral. Tudom hogy nem hangzik jól, de első este már fél siker volt, másnapra még jobb! Leírom a receptet: 2 kanál cukrot megkaramellizálsz, felöntöd fél liter vizzel és 2 fej hagyma héját(megmosva) 1 percig forralod, utána 15 percig állni hagyod benne, végül leszűrőd és megiszol este lefekvés előtt egy pohárral. Én napközben megittam a másik pohárral. A zsírt pedig a mellkasodra kell kenni, meg a lapockád vonaláig és olyan pólóban kellene aludni, amit nem sajnálsz. Nekem elég volt 1 póló, nem ment át a zsír az ágyneműre. Jobbulást!
2010. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stodal!
2010. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stodal!
2010. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!