Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől van azúró, nyilaló...

Mitől van azúró, nyilaló érzés szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Két hetes a babám,most kezdem rendesen cicire szoktatni,mert mint utólag kiderült,hogy hamar lerázzanak a kórházba,azt mondták,hogy kicsi a mellbimbóm,így csak bimbózédővel tudok szoptatni,így ezt is tettem,plusz mivel kezdett besárgulni,tápszert írtak fel neki,így azt is adtam neki,plusz lefejve adtam a tejet,hogy tidjam mennyit eszik.de mostmár szépen fejlődik,így szeretnék szoptatni.csak az elején lesz ilyen fájdalmas?Normális ez?(első babó)
2015. ápr. 3. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A cicidben érzed ezt a fájdalmat vagy hol?
2015. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a kórházban "derült ki", hogy rossz a mellem, használjak bimbóvédőt... (én nem tudom, lehet h a kórházat támogatja a medela??!) na mindegy, azzal kezdtem el szoptatni, borzalmasan fájt tőle a mellem, és kialakult mindkét mellemben 1-1 tályog, minden elolvastam a témában, de sajnos ez történt... szóval én azt ajánlom, ogy hagyd el a bimbóvédőt, mert a kisbabád biztos ügyesen tudja szopizni a melled, (a bimbóvédőhöz más szopizás szükséges)A szúró érzés a méhed környékén van? Ha igen, akkor az azért van, mert ah szopizik a baba, termelődik az oxitocin, és húzódik vissza az eredeti méretére (jól ki van ez találva :)) ez nem sokáig tart.
2015. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A cicimbe érzem,ahogy szívja.
2015. ápr. 3. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sebes a bimbód?Vagy göbös gyulladt a melled?
2015. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sebes,de érzékenyebb lett.Gondolom hozzá kell szokjon még a strapához. :)
2015. ápr. 4. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Bimbóvédőt picit más tehnikával kell szivni,ahogy előttem is irták,ezért a cicidet nem teljesen jól szivja még,lehet azért,idővel biztosan megszűnik.
2015. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 4. Babánál kínlódtam a legtöbbet a szoptatásnál.Még egy évesen is tiszta sebes volt a bimbóm.

Lehet nem jól kapja be a melled,ugy értem nem teljesen cuppan rá.

Nekem ha kisebesedett,a Bepanthrn plus segített csak.

2015. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bepanthen plus bocs....
2015. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!