Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minden szoptatás egy kínszenve...

Minden szoptatás egy kínszenvedés. Sírok, potyognak a könnyeim, amíg a baba a mellemen van. A jobb mellem befelé forduló, bimbóvédővel szoptatok, de másik mellem is fáj szoptatás közben, pedig az "normális". Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen idős a baba?
2010. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez akkor szokott ennyire fájni, ha már a babának fogai vannak.
2010. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jó a baba technikája, azért fáj ennyire. Próbáld kicsit hamarabb etetni, mint ahogy megéhezne, és addig kísérletezzetek, amíg be nem kapja úgy, hogy a bimbóudvar is a szájában legyen. Addig meg, amíg szegény cicid be nem gyógyul, kend bimbóápolóval, és legyen többször levegőn. Kitartás, ahogy nő a baba úgy lesz egyre jobb!
2010. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jajj,szegény a 16 hónappal ezelőtti magamat látom benned. Én is állandóan bőgtem, mert a fiam csak rágta,nyúzta a mellem és alig szopott valamit. Egy ideig bénáztam még,aztán átálltam a fejésre. Így 6 hónapig anyatejes volt. Ha van tejed,ne hagyd,hogy ezzel a kínlódással elapadjon. Inkább fejd le.
2010. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A baba kilenc napos, a múlt héten kedden született.

Tejem, mint a tenger, fejek szorgalmasan.A bal mellemből csak egy darabig fájdalmas, de ha a jobbra teszem, akkor üvöltök. Gondoltam, hogy amit ebből a mellből fejek megkaphatná cumisüvegből, de frászt kapok a "cumizavar"-tól.

2010. febr. 18. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még a kórházban kisebesedett az egyik bimbóm, azóta bimbóvédővel szoptatom a kicsit. Pótláshoz cumisüvegből eszi a tápszert max. naponta 1-2-szer kell délután és játszócumit is szoktunk neki adni. Egyikkel sincs problémája. Mindet elfogadja. Szerintem ha jól szopizik, akkor mindegy neki, legalábbis nálunk ez a helyzet, hogy csak a poci tele legyen.
2010. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam mind a kétszer kb 2 hétig tartott, csilagokat láttam. el fog múlni.

A másodikat majdnem egy éve szoptatom.

2010. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Közel 2 hétig majd meg haltam minden szoptatáskor,de utána már semmi gáz nem volt.Most 3hónapos
2010. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval az előzőek szerint kitartás!!!!

De ha nagyon csomósodna vagy valami érdekeset tapasztalsz hívj védőnőt.Én nem tettem = mellgyulladás+ gyógyszeres apasztás :-(

2010. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, ezek szerint csak kitartás és türelem kérdése.Mindkettővel rendelkezem.

Üdv.:KR

2010. febr. 19. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!